Arsenal - Brighton, remiza in deschiderea etapei #3 din Premier League » Declan Rice, eliminare stupida in debutul reprizei secunde

publicat 2024-08-31 16:45:14 (Gazeta Sporturilor)

Arsenal - Brighton, remiza in deschiderea etapei #3 din Premier League » Declan Rice, eliminare stupida in debutul reprizei secunde Arsenal a remizat acasa cu Brighton, scor 1-1, in primul meci al etapei #3 din Premier League. "Tunarii" au intrat in avantaj la cabine, dar eliminarea lui Declan Rice din debutul reprizei secunde le-a luat sansa elevilor lui Mikel Arteta de a deveni lideri in clasament.Kai Havertz a deschis scorul cu un gol superb in minutul 38, lobandu-l pe portarul Verbruggen la capatul unui contraatac excelent purtat de elevii lui Mikel Arteta. ...

Alibec s-a luat de Grigoryan in prima repriza a meciului de la Ploiesti » Ce a urmat la pauza: "Ma cunoasteti!"
Gica Hagi nu si-a iertat elevii, dupa ce Farul a luat gol pe final si a ratat victoria: "Pierdem mingile foarte usor, apoi pierdem omul..."
A fost sau nu a fost? » Faza controversata din Petrolul - Farul, rezolvata dupa 8 minute!
El va pune presiune pe apararea Rapidului: "Vrem sa ne folosim de asta pentru a ramane pe locul 1"
Virgil Ghita, erou pentru Cracovia! A marcat golul victoriei in ultimul meci din campionat
Nici nu au stiut ce i-a lovit! » AC Milan, recital cu 4 goluri in doar 29 de minute
UTA, parteneriat cu "o jumatate de mall". Mesajul lui Mircea Rednic inainte de UTA - Hermannstadt
Danut Lupu a agresat un arbitru la meciul de astazi » Reactia dinamovistului: "Nu s-a intamplat nimic. Lumea rea vorbeste..."
Real Sociedad - Real Madrid, duelul zilei din La Liga
Ratarea sezonului s-a petrecut in Rusia! Atacantul a redefinit executia lamentabila
Denis Alibec, un car de nervi in primul meci ca titular » S-a dus sa tipe la un coechipier, spre nemultumirea lui Gica Hagi
Dorinel Munteanu, nemilos la finalul meciului dintre Buzau si Galati: "Nu suntem la balet! Nu pot sa cred"
Eugen Neagoe si Constantin Budescu il contrazic pe Dorinel Munteanu: "Nu au avut nici macar o ocazie"
Dorinel Munteanu si-a criticat dur fotbalistii din atac si acuza o conspiratie a arbitrajului: "Nu suntem la balet! Nu pot sa cred"
Marius Sumudica are o favorita clara in duelul european dintre FCSB si PAOK: "Niciodata nu o sa pot sa tin cu niste rivali, asa sunt construit. Razvan e fratele meu, il voi sustine pana in panzele albe"