Criticat de Becali, Birligea are sustinerea lui Charalambous: "Sunt sigur de asta" » De ce el si Baluta au iesit la pauza meciului cu Petrolul

publicat 2024-09-22 09:45:06 (Gazeta Sporturilor)

Criticat de Becali, Birligea are sustinerea lui Charalambous: Meciul FCSB - Petrolul 1-1, din etapa a 10-a, a insemnat debutul lui Daniel Birligea pentru echipa ros-albastra. Criticat de patronul Gigi Becali, atacantul a fost aparat de Elias Charalambous.Adus pentru 2,5 milioane de euro de la CFR Cluj, Daniel Birligea a debutat in tricoul ros-albastru, jucand o repriza in partida de pe Ghencea. Acesta a fost la pauza, la fel ca Alexandru Baluta, marcatorul golului de 1-0. ...

MANta de vremea rea. Cel mai periculos om al Parmei in thrillerul de la Lecce» "Merita golul!", a scris Tuttosport
Ce pacaleala si-a luat Gigi Becali! Fundasul central pe care l-a scapat printre degete inainte sa-l aduca pe Mihai Popescu de la Hagi
Charles Leclerc, surprins in compania noii iubite! Alexandra a captat toate privirile! Pilotul de la Ferrari nu-si mai ascunde relatia
11 renegati ai SuperLigii s-au adunat intr-o echipa si domina granzii campionatului!
Becali l-a sunat pe MM Stoica la pauza meciului cu Petrolul: "Spune-i asta lui Tavi Popescu!"
Explicatie halucinanta pentru gafa lui Tarnovanu: "De asta s-a intors ghinionul impotriva lui!"
"Don Juan" Florin Bratu i-a dat replica lui Dorinel Munteanu, dupa atacul din GSP.ro: "M-a jignit!"
Zero pe linie » Iata raportul: de ce l-a schimbat Becali pe Birligea la pauza
Manchester City - Arsenal, derby-ul etapei in Premier League » Echipe probabile + cele mai tari cote
Farul - Sepsi, meciul care deschide duminica in Superliga » Echipele probabile + cele mai tari cote
MM Stoica, atac dezlantuit: "Viciere cum n-am mai vazut de mult"
Dorin Rotariu, debut cu gol de 3 puncte in Turcia! Cum a inscris
Ion Craciunescu a descoperit o alta eliminare pe care arbitrul trebuia s-o dicteze la meciul FCSB - Petrolul: "Nu scrie nicaieri ca daca nu da sangele nu e rosu" » Cum a analizat golul oaspetilor
U Cluj - Universitatea Craiova, ce duel pentru suprematie in Superliga, in etapa #10 » Echipele probabile + cele mai tari cote
Au facut ca legendarul stadion sa TREMURE! 50.000 de oameni au urmarit in aer liber Panathinaikos - Partizan. Imagini incredibile