Denis Ciobotariu: "Am avut o atitudine groaznica"

publicat 2024-10-25 23:15:13 (OnlineSport)

Denis Ciobotariu: Fundasul Denis Ciobotariu a marcat pentru Sepsi pe terenul CFR-ului, dar apoi a gresit la golurile prin care gazdele din Gruia au anulat avantajul covasnenilor. CFR Cluj salveaza in extremis remiza pe teren propriu cu Sepsi. În minutul 84 era 3-1 pentru covasneni

Alte stiri de la OnlineSport:
Dan Petrescu dupa 3-3 cu Sepsi: "E un punct mare"
Valentin Suciu, mesaj transant pentru jucatori: "Sa se lase de pe acum"
CFR Cluj salveaza in extremis remiza pe teren propriu cu Sepsi. In minutul 84 era 3-1 pentru covasneni
Lista preliminara a jucatorilor convocati de Mircea Lucescu pentru ultimele doua meciuri din Nations League
El Clasico se traieste mai intens cu Bet Builder Boost
Programul etapei a 16-a din Liga 1
CFR Cluj - Sepsi (LIVE, 21:00)
Sezonul de raliuri se incheie la Valcea cu o concurenta masiva pentru Tempestini
Charalambous ingrijorat de cele intamplate la Glasgow: "Am primit patru goluri in acelasi fel"
Dragusin, integralist la Tottenham in Europa League
Clasamentul actualizat in Europa League dupa 3 meciuri. Locul pe care a ajuns FCSB
Gigi Becali dupa meciul cu Rangers si inaintea derby-ului cu Rapid: "De ce sa mananci doua batai, cand poti sa mananci numai una?"