Dilema fostului "tricolor" din anii '90: "Sa vedem daca Lucescu se pliaza pe ceea ce avem la nationala" + Vede un castig major la actuala generatie

publicat 2024-09-05 06:30:05 (Gazeta Sporturilor)

Dilema fostului Jean Vladoiu, 28 de aparitii si doua goluri sub tricolor, e curios daca stilul lui Mircea Lucescu "se pliaza pe ceea ce avem noi la echipa nationala". In saptamanana in care fotbalul romanesc sta cu ochii pe deplasarea din Kosovo si debutul lui "Il Luce", Vladoiu subliniaza care ar fi, de fapt, marele castig dobandit de "tricolori" in ultima perioada. ...

S.O.S.! CFR Cluj sufera fix unde-l doare mai tare pe Dan Petrescu! Scenariu cu repetitie in derby-ul cu FCSB
Notele GSP pentru CFR - FCSB 2-2: Curajosi si fricosi, Louis Munteanu si gafeuri
CFR pierde victoria, dar are cel mai bun culoar spre titlu
Louis Munteanu, aroganta la microfon: "N-au cum sa fie inteligenti ca mine"
Adrian Sut, intrebat frontal: "Pleci de la FCSB?"
Charalambous, o "veste buna" si un semnal de alarma, dupa 2-2 cu CFR Cluj: "Nu-mi place asta"
Dan Petrescu da vina pe jucatori, dupa ce FCSB a revenit de la 0-2: "Am luat goluri pe greseli personale, nu poti antrena asa ceva"
"M-ai sunat sa faci misto?" » Gigi Becali, suparat. Nu i-a convenit egalul cu CFR Cluj: "Am gresit ca l-am impus pe el in echipa de start"
A ras Louis Munteanu de Gigi Becali? Doua "dedicatii" cu subinteles dupa goluri, chiar in fata camerelor de filmat!
Gigi Becali nu a mai rezistat » A schimbat la pauza cu CFR Cluj aproape jumatate de echipa!
Unde si cand va fi depus trupul lui Gheorghe Multescu » Sotia dezvaluie unde ar fi vrut sa-l inmormanteze: "Din pacate, mama a facut AVC"
Emil Sandoi, dupa 2-0 cu Craiova la debutul pe banca lui Poli Iasi: "Rad cu ambii ochi"
Veste proasta pentru Ancelotti, dupa victoria cu Sociedad » Mijocasul Realului OUT pana in decembrie
Cum a caracterizat Basarab Panduru executia defectuoasa de la penalty a lui Alex Mitrita, in Poli Iasi - Craiova
Craiovenii protesteaza: "Nu trebuia sa mai jucam ultimele minute!" » Un fost arbitru a raspuns: de ce nu putea fi oprit meciul din Copou