Explicatie halucinanta pentru gafa lui Tarnovanu: "De asta s-a intors ghinionul impotriva lui!"

publicat 2024-09-22 12:00:08 (Gazeta Sporturilor)

Explicatie halucinanta pentru gafa lui Tarnovanu: Narcis Raducan (49 de ani), fostul directorul sportiv de la FCSB, a vorbit la GSP Live despre meciul dintre echipa ros-albastra si Petrolul, scor 1-1.Meciul dintre FCSB si Petrolul s-a incheiat cu scorul de 1-1. Bucurestenii au condus inca din minutul 3 partida, iar prahovenii au egalat in minutul 90+4.Acesta a fost ultimul meci pentru FCSB pe Stadionul Steaua, din acest sezon, "ros-albastrii" revin pe Arena Nationala. ...

Chin la debut » Trei bariere peste care Daniel Birligea nu a trecut in primul meci pentru FCSB
Iritat de raceala din vestiar, Rednic isi trimite jucatorii la bere: "Sa bea chiar 3!"
Basarab Panduru s-a razgandit: "In urma cu o luna parea mare favorita, acum nu stii daca termina in primele 3"
Acord cu FC Arges! Negocierile din aceasta dimineata au dat roade: antrenorul demis in Superliga preia "vulturii alb-violeti"
Lucrarile la pista de atletism de la Deva dureaza de 4 ani si inca nu s-au terminat! Vizita GSP pe batranul stadion "Cetate"
Inimaginabil! Lucrarile la "cea mai moderna pista de atletism din tara" dureaza de PATRU ani si nu s-au terminat nici azi! GSP a intrat pe stadionul pitoresc din Romania: nici codrul nu mai crede ca proiectul va fi finalizat!
Birligea, debut ratat la FCSB! L-a umilit Gigi Becali sau a fost schimbare tactica? A dat verdictul la GSP Live: "Alta solutie nu are!"
Marele Premiu de F1 din Singapore, cu Lando Norris in pole-position
Vanat de Real Madrid! Au mers sa-l urmareasca chiar la meciul marii rivale
Rapid vrea sa ramana neinvinsa in Liga Campionilor si dupa meciul cu Ludwisburg
Adrian Sut, nemultumit de arbitrajul de la FCSB - Petrolul: "Cred ca nici nu s-a verificat"
Mesaj de la Cluj pentru Mitrita: "Normal ca sunt pregatit"
MANta de vremea rea. Cel mai periculos om al Parmei in thrillerul de la Lecce» "Merita golul!", a scris Tuttosport
Ce pacaleala si-a luat Gigi Becali! Fundasul central pe care l-a scapat printre degete inainte sa-l aduca pe Mihai Popescu de la Hagi
Charles Leclerc, surprins in compania noii iubite! Alexandra a captat toate privirile! Pilotul de la Ferrari nu-si mai ascunde relatia