Georgia - Cehia s-a incheiat 1-1 dupa o mare ocazie ratata de gruzini la ultima faza. Un egal bun pentru Romania!

publicat 2024-06-22 20:15:12 (OnlineSport)

Georgia - Cehia s-a incheiat 1-1 dupa o mare ocazie ratata de gruzini la ultima faza. Un egal bun pentru Romania! Grupa F a programat sâmbata dupa-amiaza la Hamburg meciul Georgia – Cehia, un duel încheiat în cele din urma la egalitate. Un rezultat care avantajeaza nationala României în perspectiva luptei pentru calificarea în optimile de finala de pe locul al treilea. Cele mai bune patru echipe care încheie pe locul trei continua turneul final. Asa am trait Georgia – Cehia

Alte stiri de la OnlineSport:
Azi are loc stabilirea programului pentru editia 2024-25 a Ligii 1
Portugalia - Slovenia (LIVE, 22:00)
Franta - Belgia (LIVE, 19:00)
Edward Iordanescu despre meciul cu Olanda: "Cea mai mare provocare"
Delegatia Romaniei pentru Paris 2024 a egalat-o numeric pe cea de la editia anterioara
George Russell, victorie in Marele Premiu al Austriei
Patru jucatoare din Romania evolueaza luni la Wimbledon
Valentin Mihaila si-a prelungit contractul
Asa am trait Spania - Georgia
Anglia elimina Slovacia dupa un meci de 120 de minute, cu gol egalizator marcat in minutul 90+5 la prima minge pe poarta
Spania, victorie la scor cu Georgia pentru calificarea in sferturi
Ziua si victoria pentru francezi in Turul Frantei. Prima confruntare intre Pogacar si Vingegaard