Ionut Nedelcearu a suferit o accidentare horror dupa ce si-a dat autogol: "Nu se simte bine"

publicat 2024-08-25 10:00:06 (Gazeta Sporturilor)

Ionut Nedelcearu a suferit o accidentare horror dupa ce si-a dat autogol: Ionut Nedelcearu, international roman si jucator la Palermo, a suferit o accidentare horror in Pisa - Palermo, 2-0.Fundasul roman a inceput meciul cu un autogol in minutul 4, iar apoi, in minutul 58 a iesit accidentat dupa o coliziune cu Mehdi Leris.Palermo a inceput campionatul cu doua infrangeri. Echipa la care evolueaza Ionut Nedelcearu a pierdut in prima etapa cu Brescia, scor 1-0 si cu Pisa, scor 2-0. ...

Basarab Panduru ia peste picior un jucator de la FCSB: "Noi credem ca nu vrea, dar nu! Atat poate"
Acum sunt 14! Bataia incasata de FCSB cu Rangers, in topul celor mai dure experiente europene din "era Becali" » Avem lista completa
Rangers, baby
"A fost o seara NEAGRA" » Elias Charalambous, categoric dupa Rangers - FCSB 4-0: "Sa nu uitam asta"
Rangers - FCSB 4-0 » Mihai Popescu: "Am facut greseli individuale. Se putea mult mai mult!"
Rangers - FCSB 4-0 » David Miculescu, reactie dupa infrangerea din Scotia: "Eram 100% sigur ca golul a fost valabil. Arbitrul a recunoscut ca a gresit fluierand prea devreme."
Reactia lui Philippe Clement, dupa Rangers - FCSB 4-0: "N-am crezut" + Ce a spus despre Ianis Hagi
Mihai Pintilii a oferit poze si autografe la plecarea de la stadionul din Glasgow
Autocarul FCSB a plecat de la stadion, condus de politistii pe motociclete
"Vulnerabil, o noua prestatie mixta" » Ce nota i-au dat britanicii lui Radu Dragusin dupa Tottenham - AZ Alkmaar
Mihai Popescu, daramat dupa esecul FCSB-ului cu Rangers: "Asta ne-a costat"
Popa, Cretu si Pantiru fac ture de teren dupa infrangerea cu Rangers
Match Preview » CFR Cluj - Sepsi Sf. Gheorghe, SuperLiga - Etapa 14
Match Preview » Farul Constanta - Universitatea Craiova, SuperLiga - Etapa 14
Gigi Becali si-a pulverizat jucatorul dupa Rangers - FCSB: "N-a contat! Daca il schimbam la pauza nu mai luam 2 goluri"