Loris Karius, dat de gol de Diletta Leotta? Portarul pleaca de la Newcastle, iar sotia sa i-a propus unde sa joace

publicat 2024-05-30 10:30:06 (Gazeta Sporturilor)

Loris Karius, dat de gol de Diletta Leotta? Portarul pleaca de la Newcastle, iar sotia sa i-a propus unde sa joace Loris Karius (30 de ani), portarul devenit celebru in intreaga lume dupa cele doua gafe majore comise in finala Champions League din 2018, Real Madrid - Liverpool 3-1, o va parasi pe Newcastle United dupa doi ani in care a aparat in doar doua meciuri.Contractul lui Karius urmeaza sa expire la finalul lunii, iar goalkeeper-ul german isi cauta acum o noua echipa. ...

Dan Alexa, transant la GSP Live: "Ati vazut acel detaliu din minutul 40? E incredibil! Pe acest post am avut o problema foarte grava"
Penalty nedat pentru Romania in optimea cu Olanda? Legendarul Michael Ballack se revolta: "Pentru mine e clar! Nici n-au analizat
Match Preview, Portuglia - Franta, Euro 2024
Romania - Olanda ยป Suporterii de pe calea Victoriei au inceput sa plece acasa dupa al doilea gol al Olandei
Argaseala, Seedorf, Andreea Esca ยป Imagine inedita surprinsa de GSP la Romania - Olanda
Paradoxul remarcat de Alexa, Rusescu si Grozavu in Romania - Olanda: "Trebuie sa recunoastem!"
Titularul Romaniei, comotionat si schimbat cu Olanda ยป Nu s-a vazut la TV: ce a facut pe banca
"Desteapta-te, romane!" intonat de "Zidul Galben" din Munchen inainte de startul partidei cu Olanda
Piele de gaina! Atmosfera senzationala creata de fanii "tricolorilor" ยป Momentul intonarii imnului Romaniei a zguduit Munchen-ul
Romania - Olanda ยป Imnul Romaniei, intonat de romani pe calea Victoriei
2.000 de fani s-au strans la fan zone-ul de pe Calea Victoriei. Damian Draghici a intretinut atmosfera cateva minute
La ce capitol suntem deja in "sferturi" + Ce echipe se afla inaintea Romaniei si care sunt ultimele trei in top!
EURO 2024. Romania - Olanda ยป Prezentarea tricolorilor inainte de inceperea partidei
Love is in the air: Kira Hagi, surprinsa in bratele iubitului ei ยป Scene romantice in tribunele Allianz Arena
Marica si Rat, contrariati de imaginile cu Edi Iordanescu de la sosirea la Allianz Arena: "Doar n-a venit din barca!" ยป Ce s-a petrecut la coborarea din autocar