Lovitura dura pentru Dinamo in mercato » "Cainii" au fost blocati, jucatorul semneaza contractul in Superliga

publicat 2024-06-09 13:00:05 (Gazeta Sporturilor)

Lovitura dura pentru Dinamo in mercato » Dinamo pierde prima tinta de transferuri din aceasta vara, pe Gicu Grozav, care va semna noul contract, cel tarziu luni seara. # Fotbalistului ii expira la final de iunie intelegerea cu Petrolul, dar va continua in Superliga.Gicu Grozav este cel mai dorit fotbalist din aceasta pauza competitionala, fiind disputat de Petrolul, Dinamo si Farul. ...

Un fan venit din Stuttgart asista la partida din Giulesti, imbracat in tricoul rosu-albastru al echipei Hajduk Split
Udinese - Inter 2-3 » Victorie importanta pentru "nerazzurri", Razvan Sava doar rezerva la gazde
Il demite din nou Rednic pe Dan Petrescu? In urma cu 20 de ani avea loc episodul "ce bine imi pare ca ai luat teapa"
Explicatiile lui Emil Sandoi dupa succesul impotriva liderului: "Am stabilit principii"
Sabau da vina pe teren, dar e si autocritic dupa prima infrangere: "O prima repriza greu de privit! Trebuia sa schimb sistemul!"
Rapid - Otelul Galati » Cele doua autocare au ajuns la stadion
Etapa fostilor dinamovisti in Liga 2! Cinci fosti "caini", printre care speranta David Irimia, au marcat la "matineu"! Doua executii din lovituri libere!
Andrei Nicolescu a intrat in direct si a anuntat un transfer la Dinamo: "Incercam sa va facem o surpriza maine"
Cum s-a descurcat Horatiu Moldovan in al treilea meci la Sassuolo » Verdictul italienilor
Partenera titularului de la Rapid a plecat din Romania: "Alte 3 luni departe de tine. Nu sunt sigura daca devine mai greu sau mai usor"
Ungaria - Romania, meci amical inaintea Euro 2024 la handbal feminin
Pep Guardiola, laude pentru elevii sai dupa al doilea egal consecutiv in Premier League: "Briliant!"
Nemaivazut in istoria Premier League » Primul fotbalist care marcheaza PATRU goluri intr-o singura repriza
Borussia Dortmund - VfL Bochum 4-2 » Vicecampioana Europei a avut o revenire spectaculoasa
FCSB repeta strategia care a indepartat-o de primul loc! De ce risca echipa ros-albastra