Mostenitorii lui Maradona nu reusesc sa blocheze vanzarea trofeului Ballon d'Or 1986

publicat 2024-06-01 19:45:08 (Mediafax)

Mostenitorii lui Maradona nu reusesc sa blocheze vanzarea trofeului Ballon d'Or 1986 Trofeul, acordat celui mai bun jucator al turneului, a disparut timp de zeci de ani inainte de a fi gasit de un anticar din capitala Frantei.

Alte stiri de la Mediafax:
Ceata a luat in stapanire aproape jumatate de tara
Mostenirea guvernantilor pentru piata muncii: Mai multi salariati, salarii mai mari, somaj stabil
Zeci de perchezitii au loc vineri, la nivel national, in cadrul operatiunii Jupiter
Marinarii militari sarbatoresc Ziua Armatei Romaniei
Prognoza ANM: Cum va fi vremea in urmatoarele patru saptamani
Rusia si-a bagat coada si in Bosnia: au adus moldoveni ca sa-i antreneze pentru proteste
Iranul se pregateste de razboi cu Israelul
Razboiul din Ucraina, ziua 975. Putin a dat mana cu secretarul ONU si a starnit furie / Iulia Navalnaia il critica dur pe Guterres / Rusii s-au infiltrat si in Bosnia
Promisiunea de mediu de care doi dintre candidatii in cursa prezidentiala vor trebui sa-si aduca aminte daca vor ajunge la Cotroceni
Glasgow Rangers - FCSB 4-0, in grupele Ligii Europa. Seara neagra pentru campioana Romaniei. Cu o formula experimentala, n-a suflat in fata scotienilor / Romanii din tribune, singurii remarcati
Glasgow Rangers - FCSB 4-0, in grupele Ligii Europa. Cu o formula de echipa experimentala, cmpioana Romaniei n-a suflat in fata scotienilor / Romanii din tribune, singurii remarcati
Repriza a doua a meciului Glasgow Rangers - FCSB, din grupele Ligii Europa. Gazdele fac scor. A marcat si Miculescu, dar i-a fost anulata reusita / Romanii isi fac simtita prezenta in tribune
Boeing: Angajatii resping cresterea cu 35% a salariilor in schimbul incetarii grevei
Repriza a doua a meciului Glasgow Rangers - FCSB, din grupele Ligii Europa. Gazdele au punctat de doua ori in prima parte. A marcat si Miculescu, dar i-a fost anulata reusita / Romanii isi fac simtita prezenta in tribune
Glasgow Rangers - FCSB, in grupele Ligii Europa. Gazdele au punctat de doua ori in prima repriza. A marcat si Miculescu, dar i-a fost anulata reusita / Romanii isi fac simtita prezenta in tribune