Nu a mai rezistat! Gigi Becali a scos un jucator dupa 28 de minute in meciul cu Gloria Buzau!

publicat 2024-10-06 21:45:08 (Gazeta Sporturilor)

Nu a mai rezistat! Gigi Becali a scos un jucator dupa 28 de minute in meciul cu Gloria Buzau! Ionut Pantiru (28 de ani), fundasul stanga de la FCSB, a fost inlocuit dupa doar 28 de minute in meciul cu Gloria Buzau.In etapa cu numarul 12 a Superligii, FCSB a primit vizita celor de la Gloria Buzau, pe Arena Nationala.Ionut Pantiru, inlocuit inainte de pauzaEchipa antrenata de Eugen Neagoe a deschis scorul repede, chiar din minutul 5 al partidei, dupa un gol spectaculos reusit de Alexandru Jipa. ...

Nemaivazut! Tenismenul a condus 600 de kilometri pe timp de noapte, dupa meci, pentru a ajuta un alt jucator din circuit: "A facut-o pentru ca sunt francez"
Octavian Popescu i-a dat replica lui Gigi Becali cu prima "dubla" din cariera » Executii superbe ale "decarului" de la FCSB
Echipe de start la Rangers - St. Johnstone » Decizia in cazul lui Ianis Hagi, la primul meci de la revenire
Valeriu Iftime a avut un remarcat dupa meciul cu Rapid: "Mi-a placut"
Sedinta de urgenta la Rapid » Ce urmeaza dupa esecul cu FC Botosani
FCSB - Gloria Buzau » Autocarele ambelor formatii au ajuns la Arena Nationala pentru a disputa meciul din etapa 12
FCSB, prim "11" inedit cu Gloria Buzau + Doi titulari pot rata derby-ul cu Dinamo
Florin Nita, declaratii inaintea meciurilor din Cipru si din Lituania
Reactia lui Gigi Becali cand i-a cerut 50 de lei
Aston Villa - Manchester United 0-0 » Remiza "alba" pentru trupa lui Erik ten Hag la Birmingham
CSM Bucuresti - Nykobing, in etapa #4 din Liga Campionilor. Rasturnari spectaculoase de scor la Polivalenta!
800, 4.000, milioane
Rapid vrea sa se apropie de locurile de play-off la Botosani » Interes urias in randul suporterilor moldoveni
"Frumoase mingi" » Daniil Medvedev nu s-a dezmintit nici la Shanghai si a ironizat organizatorii
Nicolae Stanciu i-a trimis un mesaj CLAR lui Darius Olaru, dupa eliminarea din meciul cu PAOK: "Eu pot sa imi dau cu parerea"