Prima etapa in Liga Zimbrilor, primul derby: CSM Constanta - Dinamo Bucuresti

publicat 2024-08-31 15:45:09 (Gazeta Sporturilor)

Prima etapa in Liga Zimbrilor, primul derby: CSM Constanta - Dinamo Bucuresti Derby-ul campionatului dintre CSM Constanta si Dinamo Bucuresti se disputa chiar in prima etapa din Liga Zimbrilor. Astazi de la ora 17:30, are loc meciul dintre Constanta si Dinamo (La TV pe Pro Arena).Visul ascuns al dobrogenilorCele mai bune formatii din campionat s-au intalnit saptamana trecuta in semifinala Supercupei Romaniei, unde Dinamo a castigat cu 27-21, dar in meciul de astazi de la Constanta, dobrogenii spera sa produca surpriza. ...

A fost sau nu a fost? » Faza controversata din Petrolul - Farul, rezolvata dupa 8 minute!
El va pune presiune pe apararea Rapidului: "Vrem sa ne folosim de asta pentru a ramane pe locul 1"
Virgil Ghita, erou pentru Cracovia! A marcat golul victoriei in ultimul meci din campionat
Nici nu au stiut ce i-a lovit! » AC Milan, recital cu 4 goluri in doar 29 de minute
UTA, parteneriat cu "o jumatate de mall". Mesajul lui Mircea Rednic inainte de UTA - Hermannstadt
Danut Lupu a agresat un arbitru la meciul de astazi » Reactia dinamovistului: "Nu s-a intamplat nimic. Lumea rea vorbeste..."
Real Sociedad - Real Madrid, duelul zilei din La Liga
Ratarea sezonului s-a petrecut in Rusia! Atacantul a redefinit executia lamentabila
Denis Alibec, un car de nervi in primul meci ca titular » S-a dus sa tipe la un coechipier, spre nemultumirea lui Gica Hagi
Dorinel Munteanu, nemilos la finalul meciului dintre Buzau si Galati: "Nu suntem la balet! Nu pot sa cred"
Eugen Neagoe si Constantin Budescu il contrazic pe Dorinel Munteanu: "Nu au avut nici macar o ocazie"
Dorinel Munteanu si-a criticat dur fotbalistii din atac si acuza o conspiratie a arbitrajului: "Nu suntem la balet! Nu pot sa cred"
Marius Sumudica are o favorita clara in duelul european dintre FCSB si PAOK: "Niciodata nu o sa pot sa tin cu niste rivali, asa sunt construit. Razvan e fratele meu, il voi sustine pana in panzele albe"
Eden Hazard, huiduit la un meci caritabil
Romania avanseaza dramatic in Cupa Davis! Cezar Cretu a castigat meciul decisiv impotriva Chinei